ZESPÓŁ


LEK. DENT. SPECJ. ANNA MIZINIAK

ORTODONCJA STAŁA I RUCHOMA DZIECI ORAZ DOROSŁYCH

przyjmuje w lokalizacji: Grochowska / Zacisze


Pochodzi z Zielonej Góry. Ukończyła poznańską Akademię Medyczną (dziś UMP) ze specjalizacją w stomatologii ogólnej. Od blisko 30 lat zajmuje się głównie ortodoncją. Ukończyła kilkanaście kursów z zakresu ortodoncji, kortykotomii, w tym pod okiem Bernarda Garcii, Milany Kaminek oraz Tiziano Bacettiego. Pani doktor, dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i empatii, wyleczyła z wad zgryzu setki pacjentów.
Miłośniczka podróżowania i psów myśliwskich, w szczególności swojej jagd terrierki Dorki.

LEK. DENT. SPECJ. MARTA CZAPRACKA-SUTY

ENDODONCJA MIKROSKOPOWA, STOM. ZACHOWAWCZA I DZIECIĘCA

przyjmuje w lokalizacji: Grochowska / Zacisze


Pochodzi z Opalenicy. Ukończyła poznański Uniwersytet Medyczny ze specjalizacją w stomatologii dziecięcej, a od blisko 10 lat zajmuje się przede wszystkim endodoncją mikroskopową, łącznie z ponownym leczeniem endodontycznym. Ukończyła szereg kursów, m. Inn.: z nowoczesnej endodoncji mikroskopowej, sytuacji kryzysowych i powikłań w endodoncji oraz zastosowania tomografii komputerowej w leczeniu endodontycznym. 

Miłośniczka górskich wycieczek i zdrowego stylu życia.


LEK DENT. MARTA GRZESIAK

PROTETYKA, CHIRURGIA, STOM. ZACHOWAWCZA Z ENDODONCJĄ

przyjmuje w lokalizacji: Grochowska / Zacisze

Wielkopolanka. Ukończyła stomatologię na poznańskim Uniwersytecie Medycznym oraz kursy z zakresu maszynowego opracowania i dezynfekcji kanałów zębowych, estetycznej rekonstrukcji zębów kompozytem w odcinek ku bocznym i przednim, artykulacji (I i II stopnia), a także z przygotowania zębów pod korony i mosty.

Interesuje się historią i ziołolecznictwem, a czas wolny spędza na łonie natury ze swoim kundelkiem Lukrem.


LEK. DENT. MARTA MIZINIAK

STOM. ZACHOWAWCZA I DZIECIĘCA, CHIRURGIA, ORTODONCJA 

przyjmuje w lokalizacji: Zacisze


Poznanianka. Ukończyła Białostocki Uniwersytet Medyczny - kierunek stomatologię oraz kursy z zakresu ortodoncji, w tym: z podejścia bioprogresywnego, metody nakładowej Clear Aligner, leczenia wczesnego oraz leczenia dzieci i dorosłych łukiem prostym. Uczestniczka 2-letniego kursu ortodontycznego teoretyczno-praktycznego doktora Davide Mirabellego.
Miłośniczka pieszych wycieczek z psem Maszą, dobrego kina i muzyki.


LEK. DENT ALEKSANDRTA STĘPNIEWSKA

PROTETYKA, CHIRURGIA, IMPLANTOLOGIA

przyjmuje w lokalizacji: Grochowska


Pochodzi z Bolesławca. Absolwentka stomatologii na Akademii Medycznej we Wrocławiu (dziś UMW). Lekarka z 20-letnim doświadczeniem i wiedzą pozyskaną podczas licznych kursów, w tym chirurgicznych i protetycznych I i II stopnia, augmentacji tkanek miękkich, wypełnień inlay-onlay, podnoszenia dna zatoki szczękowej oraz implantacji natychmiastowej.

Uwielbia jazdę na nartach i dobrą lekturę.


LEK. DENT. IWONA GRYNIEWICZ
STOM. ZACHOWAWCZA DZIECI I DOROSŁYCH, ENDODONCJA
przyjmuje w lokalizacji: Grochowska / Zacisze


Wielkopolanka. Absolwentka stomatologii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Ukończyła kursy z zakresu stomatologii zachowawczej, warstwowych rekonstrukcji kompozytowych w odcinku estetycznym oraz odbudowy zębów w odcinku bocznym. Ukończyła Endo Akademię I i II stopnia. 
Interesuje się medycyną estetyczną twarzy, czytelniczka książek popularnonaukowych.

LEK. DENT. WIKTORIA SAMOREK

STOM. ZACHOWAWCZA DZIECI I DOROSŁYCH

przyjmuje w lokalizacji: Grochowska / Zacisze


Pochodzi z Torunia. Absolwentka stomatologii na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła kursy z zakresu odbudowy kompozytowej w odcinku bocznym zęba klasy I i II oraz w odcinku estetycznym, a także wykonywania uzupełnień onlay. Ukończyła Endo Akademię I i II stopnia.

Jej pasje to: gotowanie, fotografia oraz sporty zimowe. Właścicielka cocker spanielki Carmen.MGR ALEKSANDRA MALINOWSKA 

NEUROLOGOEDA KLINICZNA, LOGOPEDA DZIECI I DOROSŁYCH

przyjmuje w lokalizacji: Grochowska


Pochodzi z Poznania. Ukończyła logopedię kliniczną na poznańskim UAM oraz neurologopedia kliniczną na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Oprócz pacjentów z wadami wymowy i opóźnionym rozwojem mowy, przyjmuje osoby z  wadami zgryzu oraz z problemami z przełykaniem infantylnym. Współpracuje, w razie potrzeby, z ortodontą i psychologiem. Efektywność stosowanych przez nią metod bierze się z uczenia przez kreatywną zabawę i świadomości własnego ciała u dziecka, począwszy od motoryki małej.

Miłośniczka podróży i dobrego kina, właścicielka goldena Harry'ego.


HIG. DENT. HALINA "HANIA" MATYSEK

ASYSTA PRZY ZABIEGACH, PROFILAKTYKA, HIGIENIZACJA, LAKOWANIE

przyjmuje w lokalizacji: Grochowska / Zacisze


Poznanianka.  Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego numer 2 w Wielkopolskim Centrum Edukacji Medycznej z tytułem higienistki stomatologicznej. Ukończyła liczne kursy z zakresu psychologii komunikacji, wybielania zębów, pierwszej pomocy, a także profesjonalnego asystowania przy zabiegach ortodontycznych, endodontycznych, implantzlogicznych i innych z zakresu chirurgii stomatologicznej
Interesuje się florystyką, beletrystyką, lubi wycieczki rowerowe i spacery z suczką husky - Niką, oglądać seriale historyczne i kryminalne. W wolnych chwilach zajmuje się tworzeniem rękodzieła związanego z fantastyką oraz rekonstrukcją historyczną.


HIG. DENT., TECH. DENT. JUSTYNA RYNDUCH-TOMCZAK

ASYSTA PRZY ZABIEGACH, PROFILAKTYKA, HIGIENIZACJA, LAKOWANIE

przyjmuje w lokalizacji: Zacisze


Ślązaczka z Tychów. Ukończyła, z tytułem technika dentystycznego - Medyczne Studium Zawodowe w Zabrzu, dyplomem higienistki stomatologicznej - Niepubliczną Szkołę Policealną w Tychach oraz, licencjatem z promocji zdrowia - Wyższą Szkołę Teologiczno-Humanistyczną w Podkowie Leśnej. Ukończyła szereg kursów, w tym z psychologii komunikacji w gabinecie, technik wybielana zębów, podstaw nowoczesnej dezynfekcji i zapobiegania infekcjom oraz z asystowania przy chirurgii.

Z zamiłowania ogrodniczka i kreatorka małych form użytkowych, właścicielka sznaucera miniaturki o imieniu Arne.


HIG. DENT. MGR BEATA SZYMAŃSKA

ASYSTA PRZY ZABIEGACH, PROFILAKTYKA, HIGIENIZACJA, LAKOWANIE

przyjmuje w lokalizacji: Grochowska / Zacisze


Wielkopolanka. Magister Akademii Rolniczej w Poznaniu (obecnie UPP) oraz absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej Plus Edukacja - kierunku higienistka stomatologiczna. Ukończyła szereg kursów specjalistycznych, w tym m. in. z procedur higienicznych w gabinecie dentystycznym, profesjonalnej obsługi pacjenta oraz praktycznych aspektów w pracy higienistki stomatologicznej.

Miłośniczka podróży, ogrodnictwa oraz swojej labradorki Kofi.


HIG. DENT. PAULINA ŚWIĄTKOWSKA

ASYSTA PRZY ZABIEGACH, PROFILAKTYKA, HIGIENIZACJA, LAKOWANIE

przyjmuje w lokalizacji: Grochowska


Pochodzi z Poznania. Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego nr 2 w Wielkopolskim Centrum Edukacji Medycznej w Poznaniu z uzyskanym tytułem higienistki stomatologicznej. Ukończyła liczne kursy z zakresu edukacji prozdrowotnej rodziców i dzieci jako metody przeciwdziałania chorobom jamy ustnej oraz z asystowania przy zabiegach implantologicznych oraz innych z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Miłośniczka polskich kryminałów i prac w ogrodzie.


MGR MAŁGORZATA ZIMNA

MANAGERKA


Pochodzi z Poznania. Magister ekonomii poznańskiej Akademii Ekonomicznej (dziś UEP) oraz absolwentka kierunku MBA w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Ukończyła liczne kursy za zakresu psychologii komunikacji. Stała uczestniczka konferencji dla kadry zarządzającej podmiotami medycznymi. Odpowiedzialna za strategię i rozwój, bieżącą organizację pracy, zarządzanie personelem i jego rekrutację, a także stronę marketingową gabinetów.

Zimą i latem ładuje baterie w górach; pasjonatka winiarstwa, właścicielka airedale terrierki - Nali.